Noční Záhada

19. srpna 2012 v 12:51 | Mrs. Gabrielle |  Ze života
Tak jo. Už včera jsem psala, že jdu ke kámošce na párty a spíme u ní.
Tak nakonec jsme spaly v jedné staré chatrčy nazývané ''Kašparovna''. Bydlela tam Radčina (Oslavenkyně) prababička. Samozdřejmě to tam bylo staré,ale pěkné a navíc krásně hřála pec, když její rodiče zrovna dneska pekli domácí chléb a podlesníky na Dožínky. (Připomínka pro ty co netuší - Dnes jsou dožínky :D) No a my jsme tam měly spát samy. Oni už odešli zrovna když jsme mastily karty. Asi kolem 23:00. No a na té oslavě jsme byly nejblížší kámošky. (Já-Lucka, Lenka,Oslavenec- Radka,Simča) No a já a Lenka jsme tak za hodinu slyšely klepání na dveře. No ale nikdo nic neslyšel, tak jsme vesele pokračovaly v debatě :D No a tak o půl druhé, jsme to slyšely já, Lenka a Simča. No Radka si myslela, že to udělala nohou. Já jsem řekla ať jsme teďka ticho a posloucháme, jestli nikdo neklepe. Vydržely jsme to tak 30 vteřin a potom jsme začaly mluvit. Jenže tak za dalších 20 vteřin to zaklepání bylo znovu. No tentokrát to slyšeli všichni..! Tak jsme se začaly bát. Sedly jsme si na postel k sobě a mačkaly jsme si ruky a úplně jsme se klepaly..!! No a potom jsme slyšely klepání na okno ve vedlejší místnosti. No ale dveře tam žádné nebyly, takže proto jsme asi všechny ty zvuky slyšely. Možná by jsme je přeslechly. Ale nejhorší bylo, když zachvilku (to jsme na sobě byly stále namačkané) ten ''Někdo'' začal silně bušit na naše okno. Teda okno v pokoji, kde jsme spaly. Potom jsme chvilku čekaly a nic se nestalo.No tak jsem vélmi potichu a opatrně podala deky, které byly na zemi. My totiž absolutně kromě prostěradla neměly nic nachystané ke spaní. Bylo to někde ve vedlejší místnosti nebo daleko od postele. Já teda rychlo podala 3 deky, bylo nám jendo, že jsem vzala 3. Já s Lenkou jsme se přikryly jednou dekou. No a namačklay jsme se co nejdál od okna..
Co bylo potom?
Potom jsme se modlily ať se nám nic nestane a zachvilku jsme usnuly.Potom jsme se postupně probudily okolo 4 hodin ráno. Mně se chtělo strášně moc na záchod. Nakonec jsme vymyslely tohle: Radka vyprázdnila misku s bonbóny a já udělala svoji potřebu :D :D To už jsme se tolik nebály (Informace- Je tam jen jedna kadibudka. Samozdřejmě venku a tak jsme se bály)
No a pak jsme tak nějak postupně usnuly a vzbudila nás Radčina mamka v 8 hodin. A pak zase odešla. No a my jsme se tam strášně vály a tak jsme všechny věci přenesly k Radce domů. O půl desáté jsme šly do kostela a pak pro věci k Radce a rozloučily jsme se.!!
Fakta
Okno v pokoji bylo zavřené, ale chtěly jsme ho mít na noc otevřené Ale nějak jsme se rozhodly ho neotevřít.. :D
Závěs (takov ručně vyrobený) jsme zastřely jen proto, ež ještě když se tam pekl ten chléb, tak nás začali strašit oknem a my zastřely závěs.
Na záchodě jsme byly tak půl hodiny před prvním zaklepáním. U prvního zaklepání jsme si řekly, že se nám to třeba jen zdálo a kdyby jsme šly na záchod tak..
Verze
Jedna verze je, že nás vystrašil kluk od Radčiné ségry, protože u Radky byl takový, když jsme mu o tom říkali, podezřelý.
Další verze je, že tam byl nějaký kámoš/ka od Evy nebo Ondry. (Teď to tam budou rekonstruovat, zatím jsou na brigádě v zahraničí a Ondra je Radčin brácha. Tak si někdo už mohl myslet, že tam už byli.
Další verze je, že to mohl být kdokoliv opilý, protože tu noc se u nás v obci konala zábava. (Vždyť víte, nějaké hudební skupiny, chlast atd.) No a kdokoliv mohl jít ze zábavy a klepat. Ale je méně pravděpodobná, protože nevím, jestli by ten/ta otevřel/a bránku a vlezl/a tu jen tak.
Poslední verze je pro někoho úplný nesmyls. Ale my věříme, že takové ěci se dějí. Podle nás by taky mohlo jít o Paranormální jev nebo to jen magie. Taky se s námy mohl přijít někdo rozloučit nebo se můj děda a Simči a Lenky (tak nějak sme rodiná :D) se na nás přišel podívat. Nedávno měl narozeniny.
No a čemu věříte vy?
Přísahám vám, že tenhle příběh je pravdivý. Jsme 4 svědci!
Pa vaše
Mrs.Gabrielle
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama