Význam tohoto slova..

17. srpna 2012 v 17:03 | Mrs. Gabrielle |  Mé myšlenky
Černá. Je to má oblíbená barva. Někdo ji nenávydí a někdo ji zbožňuje. ALe jaký je její význam?
U černé barvy jde většinou o smutek. Tedy smuteční barva. Určo víte, že všichni chodí na pohřby apod. v černém. Mám tak retardovaného spolužáka, že se ředitelky zeptal jestli jde na pohřeb nebo jestli jí někdo umřel, protože na sobě měla černé bolečení.. :D
Skoro jsem si klepala na čelo. Já zbožňuju černou a černé oblečení taktéž. A ráda ho nosím.. Stéjný spolužák mi říkal, že vypadám kdybych šla na pohřeb, protože když jsme ze třídou jeli do divadla, měla jsem na sobě černé šaty.. :D Ta černá barva mi taky připomíná smrt mého dědy. Zemřel před 3 roky.. Moc mi chybí :( Bez něho to není ono.. Snad vás tímhle neobtěžuju. Měl 61 nebo 60 let když umřel.. Všichni jsme ten den byli v nemocnici s ním.. Měl napuchlý krk a všechno. Skoro jsem se tam rozbrečela, ale chtěla jsem být silná a neznepokojovat ho..
Odjeli jsme a potom babičce, která s námi seděla v autě tak po třech minutách volali, že umřel. přišlo mi to jako náhoda. Za ten den se tam byli podívat všichni jeho blízcí.. Tomuhle se říká Osud.
Vždycky mi říkal Jajčeno nebo Jačeno. Mám takový pisklavý hlas :)
Tak to je asi vše o černé.. Stejně ji budu mít ráda navždy :-)

Pa vaše
Mrs.Gabrielle
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nikk Nikk | 17. srpna 2012 v 17:35 | Reagovat

Černá je přece jen trochu odlišná barva. Taktéž nejraději nosím černou, ale úplně mi stačí obyčejné oblečení kombinované několika barvami, protože se mě každý stejně zeptá: "Proč jsi pořád tak smutná?" nebo "Proč se neustále mračíš?" Takže vlastně ani nemusím černou ukazovat, že držím smutek. Můj výraz mluví za vše.
Já mám zatím oba dědy, obě babičky, ale nejspíš se blíží den, kdy někdo odejde a vůbec se netěším. Mám je hrozně ráda. Čím víc máš, tím víc ztratíš. Já ztratila už mnoho, ale můžu ztratit ještě víc. Z toho důvodu se na další smrt chystám. Už se o tom všichni baví, jak by se nechumelilo. Snažím se jí pochopit.
Hm.. tak to vypadá, že černá neznamená jenom smutek, ale taky smrt. Vše, co by se dalo označit za "špatné." Ovšem, jsem si jistá, že i něco dobrého by se našlo.
Mimochodem, pěkný design.

2 Mrs.Gabrielle Mrs.Gabrielle | Web | 17. srpna 2012 v 19:46 | Reagovat

[1]::-) Já mám 2 babičky a 1 dědu. Ale babička a děda za to nestojí.. Ale mám super babičku. Tu od mého mrtvého dědy :(

Díky. Taky se mi ten design líbí :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama